CENTRALA: 023/493-800;
TELEFAX: 023/230-120

UPRAVA:
Dr.sc. Ivica Zdrilić – predsjednik Uprave
Vlatko Raič – član Uprave

KOMERCIJALA:
Mile Župan
komercijala@adriatic-security.com

SEKTOR GOTOVINSKIH CENTARA I PRATNJE VRIJEDNOSNICA
Direktor sektora
Tihomir Zupčić
E-mail:t.zubcic@adriatic-security.com

VODITELJ SEKTORA – ZADAR
Emil Čeperković
Tel: 023 493 828
E-mail: pratnja@adriatic-security.com

SEKTOR TJELESNE ZAŠTITE OSOBA, OBJEKATA, IMOVINE I CDS-a
Direktor sektora
Stipe Mitrović dipl. ing i kriminalist
E-mail: stipe.mitrovic@adriatic-security.com

VODITELJI SEKTORA – ZADAR
Hrvoje Čotić
Milenko Ujaković
Milenko Čubrilo
E-mail: operativa@adriatic-security.com

SEKTOR PULA
Boris Tončinić – voditelj sektora
Adresa: Dalmatinova 4, 52 000 Pula
Tel/fax: 052 394 505
E-mail: pula@adriatic-security.com

SEKTOR ZAGREB
Ivan Pušić – voditelj sektora
Adresa: Divka Budaka 1, 10 000 Zagreb
Tel: 01 2310 400
Fax: 01 2310 388
zagreb@adriatic-security.com

SEKTOR JUG
Vehbija Čustović – voditelj sektora
Adresa: Vukovarska 19, 20 000 Dubrovnik
Tel/fax: 020 356 850
E-mail: dubrovnik@adriatic-security.com

SEKTOR SPLIT
Jakov Grubišić – voditelj sektora
Adresa: Fausta Vrančića 1, 21 000 Split
Tel/fax: 021 469 041
E-mail: split@adriatic-security.com

SEKTOR SLAVONIJA
Šime Šarić – voditelj sektora
Adresa: Trg dr. Franje Tuđmana 2, 32 100 Vinkovci
Tel/fax: 032 334 064
E-mail: vinkovci@adriatic-security.com

TEHNIČKA ZAŠTITA OSOBA I IMOVINE
Hrvoje Dobrović
Tel: 023 493 826
Fax: 023 493 846
E-mail: hrvoje.dobrovic@adriatic-security.com

CENTRALNI DOJAVNI SUSTAV
Dalibor Jeličić – voditelj
Tel: 023 493 831, 832
Fax: 023 493 885
E-mail: cds@adriatic security.com

OPĆI, PRAVNI I KADROVSKI POSLOVI
Rukovoditeljica: Ivana Festini, dipl.iur.
Tel: 023 493 817
E-mail: opks@adriatic-security.com

FINANCIJSKO KNJIGOVODSTVENI POSLOVI
Rukovoditelj: Ernest Fredotovic, dipl.oec.
Tel: 023 493 814
E-mail: ernest.fredotovic@adriatic-security.com